Замовити дзвінок

Полікарбонат

Полікарбонат та комплектуючі від виробника відтепер, в Ірпені, Бородянці.

Интернет магазин Армадис

Полікарбонат та комплектуючі від виробника тепер в Ірпені, Бородянці.

Наша компанія "Армадис" виробник профнастилу та металочерепиці "розширює свій асортимент. Ми є представником" Дилером "від заводу виробника ПОЛІКОРБОНАТ" PLASTILUX GROUP "єдиного виробника полікарбонату в Україні.

Унікальні споживчі властивості полікарбонату PLASTILUX GROUP

  • Потрійний захист від ультрафіолету і зміцнюючі модифікатори в'язкості, що використовуються при виготовленні преміального полікарбонату ROYALPLAST, забезпечують захист від граду до 2-х разів вище і гарантують термін служби панелей 20 років.
  • Протипожежна антипіренові добавка в складі промислового полікарбонату POLYNEX надає матеріалу найвищу ступінь пожежної безпеки Г1 і забезпечує стійкість до впливу вогню до 2,5 раз вище.
  • Армуюче скловолокно в декоративних аркушах колото-ЛІД до 2-х разів підвищує стійкість до ударних навантажень і на 4-5 років продовжує термін експлуатації панелей.
  • Порожні скляні мікросфери всередині облицювального полікарбонату SUNNEX на 25% покращують його теплозберігаючі властивості, роблячи матеріал незамінним для будь-яких дачних будівель
  • Антиконденсатне покриття тепличного полікарбонату GREENHOUSE-nano в 2 рази краще захищає рослини від опіків прямими сонячними променями, а спеціальна селективна добавка збільшує врожайність овочевих культур до 48%.
  • Біоцидний активний компонент в складі гігієнічного полікарбонату ULTRAMARIN в 3 рази підвищує стійкість матеріалу до грибків і плісняви, а легкість і еластичність листів гарантують зниження навантаження на опорні конструкції до 35%.
  • Унікальний суперконцентрат барвника, який використовується при виробництві рекламного полікарбонату БІЛИЙ-матові, робить колір панелей сніжно-білим і забезпечує рівномірне розсіювання 99,9% світла з відстані всього 2 сантиметри.

 

Стільниковий полікарбонат - вибір кольору панелі

Купить поликарбонат в Ирпене, Гостомеле, Киеве

 

Профільований монолітний полікарбонат МП-20 (У) - вибір кольору панелі

 

Купить поликарбонат в Ирпене, Гостомеле, Киеве