Замовити дзвінок

Интернет магазин Армадис

Профнастил. Купить профнастил в Киеве. Купить профнастил в Ирпене

Профнастил виробництва компанії «Армадіс» виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Це покриття як не можна краще підходить для обшивки будь-яких видів будівель, монтажу огорож, дахів і багато чого іншого.

Зараз все частіше зустрічаються ангари, автостоянки, аеропорти, морські вокзали, склади, паркани приватних будинків, які побудовані саме з цього матеріалу.

Профнастил являє собою профільований лист, який виходить шляхом прокатки гладкого листа (шириною зазвичай 1250 мм) через профілюючий стан.

Залежно від глибини прокатки листа, профнастил розділяється на наступні види: стіновий і несучий. Стіновий профнастил (ПС) застосовується для обшивки фасадів виробничих, складських та інших промислових приміщень, а також для будівництва парканів та облаштування дахів (профнастил покрівельний ПК) в приватному будівництві. Профнастил покрівельний (ПК) виготовляється з урахуванням водонепроникного замку, а також має спеціальну систему для максимального відведення води і снігу. Висота хвилі профнастилу: 8 - 57 мм.

Профнастил стійкий до погодних умов, атмосферних впливів, довго служить, мало важить, просто монтується і при всьому при цьому відсутні витрати по догляду роблять його незамінним при будь-яких видах будівництва та оздоблення.

Профнастил - якраз той матеріал, який відповідає ціні і якості, цегляні стіни, штукатурка і фарбування стін залишилися в далекому минулому.

Весь наш профнастил має сертифікати якості і відповідають європейським стандартам якості. Для підвищення жорсткості металевих листів вони піддаються профілізації. Хвилі на аркушах профнастилу можуть бути різної висоти і мати трапецієподібну, сінусообразную і інші форми.